autogaasi temperatuuri andur (GTS)

“LPI Gas Temperature Sensor” (LPI gaasitemperatuuri andur) võib olla spetsiifiline andur, mida kasutatakse vedelgaasi (LPG) või surugaasi (CNG) sõidukites või seadmetes, et jälgida gaasi temperatuuri.

Vastavalt Charlesi seadusele muutub samas ruumalas oleva gaasi rõhk 2x gaasi temperatuuri tõusul 2x, Sellest tulenevalt on väga oluline teada nii gaasi rõhku kui temperatuuri et doseerida gaasi kasutamist kütusena õiges vahekorras. See andur on mõeldud mõõtma vedelgaasi temperatuuri ja võib olla osa gaasipaagi järelevalve- ja ohutussüsteemist.

LPG on alternatiivse kütusena kasutatav gaas, mida saab kasutada autode käitamisel. Andur võib olla paigaldatud LPG-süsteemi, et jälgida gaasi temperatuuri ja veenduda, et see jääb ohututesse temperatuuripiiridesse. Gaasi temperatuuri mõõtmine on oluline, sest see võib mõjutada gaasi rõhku ja käitumist erinevates tingimustes.

Täpsema teabe saamiseks “LPI Gas Temperature Sensor” kohta peaksite pöörduma LPG-süsteemi või seadme tootja poole, kes saab anda üksikasjalikumat teavet selle anduri eesmärgi, füüsikaliste parameetite ja funktsioonide kohta konkreetse seadme kontekstis. Vt- lisaks Autogaasi rõhu andur (GPS)

en LPI Gas Temperature Sensor (GTS)

ru kaldkirjas vene keeles

MEEDIA:

Allikaviide:

What are your feelings
Updated on 30. okt. 2023